Potworeza

niedziela 27.10.2013

Potworeza, czyli dętkowa odpowiedź na Halloween odbędzie się na zakończenie sezonu w Muzeum Kanału „Dętka”. 27 października wszyscy łodzianie, którzy przyjdą do Dętki w strojach potworów wszelakich, wiedźm, troli, zombie, szkieletów wejdą pod ziemię za darmo, mogąc spotkać tam wszystkich tych turystów, którzy zgubili się w Dętce, w ciągu ostatnich miesięcy i zgodnie z muzealną klątwą nie wyjdą aż do wiosny.

27 października 2013
niedziele
od 14.00 do 18.00 – Dętka czynna będzie normalnie, wejścia biletowane (5zł normalny, 3zł ulgowy);
od 18.30 do 20.00 – wejście darmowe – tylko dla potworów

Zamknięcie sezonu 2013 w Muzeum Kanału Dętka
Potworeza – wydarzenie specjalne z okazji zakończenia sezonu.

Od 18.30 wszyscy łodzianie, którzy przyjdą do Dętki w strojach potworów wszelakich, wiedźm, troli, zombie, szkieletów wejdą pod ziemię za darmo, mogąc spotkać tam wszystkich tych turystów, którzy zgubili się w Dętce, w ciągu ostatnich miesięcy i zgodnie z muzealną klątwą nie wyjdą, aż do wiosny. To już ostatnia szansa aby wejść do Muzeum Kanału Dętka w tym roku. Ze względu na remont placu Wolności nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się sezon 2014, więc  pobyt zagubionych dusz w łódzkiej kanalizacji może potrwać dłużej niż zwykle.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Kanału Dętka wnętrze

Muzeum Kanału "Dętka"

Spacer "Dętką", czyli plac Wolności oglądany spod ziemi

Tego jeszcze nie było - po raz pierwszy, każdy, kto chce zobaczyć, jak wyglądają kanały wykonane z cegły może to uczynić w Łodzi. W …

Więcej

Adres:

Plac Wolności
Łódź


Kontakt:

42 254 90 11
detka@muzeum-lodz.pl
http://www.muzeum-lodz.pl/pl/muzeum-kanalu-detka
facebook

Zobacz także