Weleda

Poranki filmowe w Multikinie

📅 sobota 27.09.2014 do niedziela 28.09.2014
Poranki filmowe w Multikinie

We wrześniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki Filmowe w Multikinie. Punktualnie w każdy weekend o 10:30 zapraszamy na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Natomiast podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do magicznego świata razem z Kopciuszkiem.

W najbliższy weekend 27 i 28 września o 10.30 Multikino zaprasza do świata podróży i lokomotyw. Na uczestników będzie czekał premierowy pokaz bajki „Tomek i Przyjaciele: Opowieść o Odwadze" oraz dla każdego widza PRZYPINKI, PLAKATY i BALONY z filmu.

Tomek tym razem zostaje wysłany do pracy w kopalni gliny, aby pomóc Wilusiowi
i Beniowi. Nagła burza sprawia, iż jeden z przejazdów zawala się, a klify, po których jeżdżą pociągi, stają się niestabilne. Nagle, w świetle błyskawicy Tomek spostrzega tajemnicze ślady stóp. Zaciekawiona lokomotywa rozpoczyna śledztwo. Czyje ślady mógł zobaczyć Tomek? Czy ktoś mu uwierzy? Przekonaj się co naprawdę odwiedziło kopalnię gliny.

Natomiast o godz. 12.00 zapraszamy do świata Kopciuszka. Każda babcia na świecie opowiada tę bajkę swoim wnukom przed zaśnięciem. Stąd wszystkie dzieci znają losy samotnej sierotki, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeistoczyła się we wspaniałą królewnę. Zapraszamy do obejrzenia wersji tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy Wam ona wiele radości i stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin oraz na stronie www.multikino.pl.

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na dowolny poranek w dniach 27-28 września. Wystarczy w czwartek 25 września przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując PORANKI WROCŁAW, w treści swoje imię i nazwisko.
Na wylosowany adres email prześlemy powiadomienie o sposobie odbioru zaproszenia.