Pora na przygodę

📅 wtorek 21.07.2015 do środa 22.07.2015
Pora na przygodę

Nie zabraknie także kreatywnych animacji, m.in. warsztatów tworzenia magicznych stworzeń z balonów, poszukiwania skarbów w piasku, czy nauki czarodziejskich sztuczek. Po szaleństwach na placu zabaw, dmuchańcu do skakania i strefie morskich kąpieli, dzieci wraz z rodzicami będą mogli odpocząć w strefie relaksu wyposażonej w wygodne plażowe leżaki.

Wakacyjne spotkania z Finnem i Jake′iem nie kończą się jednak na plaży! Dla wszystkich fanów serialu Cartoon Network przygotował wyjątkowy maraton – Fantastyczne przygody Finna
i Jake′a,
który można oglądać od poniedziałku do piątku w dwóch blokach: o 8:00 i 17:15. Ponadto, na stronie adventuretime.cartoonnetwork.pl na miłośników serialu czekają interaktywne gry i konkursy ze wspaniałymi nagrodami.

Zapraszamy na letnie spotkania z Porą na przygodę. Przeżyj niezapomnianą, wakacyjną przygodę z Finnem i Jake′iem!

O Turner International

Turner Broadcasting System International odpowiada za wersje takich marek TBS jak CNN, TNT, Cartoon Network i Turner Classic Movies, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. TBS nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg Time Warner.

TBS odpowiada za 32 marki telewizyjne nadawane, jako 160 kanałów, w 37 językach w ponad 200 krajach. Poprzez swoje lokalne filie nadaje 46 kanałów w 13 językach w 38 krajach w regionie Azji i Pacyfiku, 73 kanały w 23 językach w 124 krajach regionu EMEA oraz 48 kanałów w trzech językach w 44 krajach Ameryki Łacińskiej. Wśród marek rozrywkowych i informacyjnych Turner Broadcasting System International znajdują się CNN International, CNNj, CNN en Español, HLN, Cartoon Network, Cartoonito, Boing, Boomerang, Pogo, Toonami, Tooncast, Tabi Channel, TNT, Turner Classic Movies, TBS veryfunny, WB, HBO, Mondo TV, Glitz*, Silver, Star!, HTV, Infinito, I.Sat, MuchMusic, truTV, Space i Chilevisión.

Turner Broadcasting System International, Inc. jest spółką zależną Turner Broadcasting System, Inc. (TBS), części koncernu Time Warner.