Pomóż stworzyć chorym dzieciom Kolorowy Świat

sobota 21.09.2013 do niedziela 29.09.2013

Pomóż stworzyć chorym dzieciom Kolorowy Świat

Zbliża się moment wyboru przez mieszkańców Łodzi zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego, które będą realizowane w 2014 roku. Zatwierdzonych do udziału w konkursie zostało 768 wniosków, w tym projekt złamania barier architektonicznych w powstającym w Łodzi Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym dla Dzieci Niepełnosprawnych, który zgłosili rodzice podopiecznych oraz pracownicy Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”.

 

Zagłosować może każdy mieszkaniec Łodzi, który ukończył 16 lat. Aby to zrobić należy wypełnić formularz głosowania, zaznaczając maksymalnie 5 popieranych projektów. Propozycja złamania barier architektonicznych w Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym dla Dzieci Niepełnosprawnych, znajduje się na pozycji 3 w formularzu i opatrzona jest sygnaturą L0004 .
 
Formularze do wydruku oraz wskazówki dotyczące ich składania dostępne są na stronie http://budzet.dlalodzi.info/zaglosuj/. W dniach 21-29 września możliwe będzie także głosowanie online poprzez specjalną aplikację dostępną  pod tym samym linkiem.

Jeżeli projekt złamania barier architektonicznych w powstającym w Łodzi Kolorowym Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym dla Dzieci Niepełnosprawnych otrzyma odpowiednią ilość głosów obywateli, otwarcie specjalistycznego ośrodka będzie możliwe już we wrześniu 2014 roku. Kolorowe Centrum będzie w stanie zapewnić nieodpłatną opiekę terapeutyczną oraz rehabilitację grupie ponad 500 niepełnosprawnych dzieci.

kolorowyswiat.org
 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pomóż stworzyć chorym dzieciom Kolorowy Świat

Kolorowy Świat - Fundacja Pomocy Dzieciom

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat" jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 15 maja 2003 roku. Pomaga dzieciom z porażeniem mózgowym (MPD), udowadniając, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z ich niepełnosprawności. Fundacja powstała z przekonania, …

Więcej

Adres:

ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź


Kontakt:

42 640 67 05
http://www.kolorowyswiat.org
facebook