Półkolonie Zimowe Młodzi Odkrywcy

Kolegium Europejskie, Kraków, ul. Ślusarska 9
📅 poniedziałek 30.01.2023 do piątek 10.02.2023
Półkolonie Zimowe Młodzi Odkrywcy
W  trakcie wakacji czy ferii zapewniamy wypoczynek w formie tematycznych półkolonii Młodzi Odkrywcy podczas których znakomicie się bawimy, poznając nowe dziedziny życia, takie jak majsterkowanie, programowanie, eksperymentowanie, tropienie czy odkrywanie.

Wszystkie nasze półkolonie zlokalizowane są na Zabłociu, przy ul. Ślusarskiej 9 w budynku szkoły Kolegium Europejskie. Posiadamy bogatą infrastrukturę, olbrzymie zaplecze oraz własną salę gimnastyczną oraz salę fitness. Każda z naszych półkolonii opiera się na odkrywaniu i analizowaniu. W pierwszym bloku zajęć, nasi uczniowie otrzymują od nas kartę pracy z zadaniami, które muszą wykonać podczas wyprawy po okolicach Zabłocia. Szukają, tropią, odkrywają, po czym analizują na swoich stanowiskach pracy, czyli w budynku szkoły. Dodatkowym atutem jest język angielski, który każdego dnia zawarty jest w programie. Uczniowie poznają nowe zwroty oraz  słówka tematyczne związane z danym turnusem.

WSZYSTKIE NASZE PÓŁKOLONIE ZGŁASZAMY DO KURATORIUM!

Oferta półkolonii:

Półkolonie Młodzi Odkrywcy to projekt łączący dobrą zabawę, naukę oraz aktywność fizyczną. Nasz innowacyjny program ma na celu obudzić w dzieciach chęć zdobycia oraz pogłębiania wiedzy na różnych płaszczyznach edukacyjnych. Uczymy poprzez zabawę, co daje gwarancję sukcesu.

Terminy:

All-Chemik – 30.01-03.02.2023r.

Przeniesiemy się w tajemniczy świat alchemików, w którym będziemy badać, eksperymentować, tropić i odkrywać. Wyruszymy w podroż do nietypowych miejsc Starego Miasta, w których rozszyfrujemy symbole, rozwiążemy zagadki, a w tym wszystkim pomoże nam tajemnicza księga alchemika w języku angielskim.

W programie:

5 tematycznych dni opartych na odkrywaniu, zbieraniu danych z dziedziny eksperymentowania i wiedzy o otaczającym nas świecie:

• WARSZTAT BOTANIKA – odkrywanie świata roślin przy pomocy mikroskopów – powrót do tradycyjnych metod, uprawa roślin i ich obserwacja
  • WARSZTAT ZOOLOGA –  odkrywanie świata zwierząt – obserwacje, porównanie różnych grup zwierząt, różnice i podobieństwa
  • WARSZTAT EKOLOGA – poznanie przyczyn i skutków zmian środowiskowych (globalne ocieplenie, topnienie lodowców)
  • WARSZTAT CHEMIKA – tworzenie suchego lodu, zabawy barwami – łączenie i rozdzielanie kolorów i inne doświadczenia
  • WARSZTAT PRZYRODNIKA – odkrywanie przyrody w mieście

• planszówki

______________________________________________________________________________________________

Art-Full – 06.02-10.02.2023r.

Odkryjemy świat warsztatu prawdziwego artysty. Poznamy tajniki i metody w zakresie sztuk plastycznych: rzeźba, rysunek, malarstwo, fotografia, ceramika. Dzięki naszym warsztatom filmowym i teatralnym, każdy może zostać gwiazdą Hollywood. Zanim zagrasz główną rolę, przygotowaliśmy warsztaty językowe, po których sława sama zapuka Ci do drzwi.

• malowanie na płótnie
  • rzeźba
  • warsztaty ceramiczne
  • warsztaty fotograficzne
  • nauka rysunku

• planszówki

Dance-Up 30.01-03.02.2023r. oraz 06.02-10.02.2023r.

Dance up z Małymi Odkrywcami to tydzień pełen muzyki, tańca, śpiewu, baletu, fitnessu i gimnastyki artystycznej. Będziemy poznawać nowe układy, tworzyć własne autorskie programy, a przy tym wspaniale się bawić w szalonym świecie sław.

• warsztaty taneczne
  • warsztaty wokalne
  • gimnastyka artystyczna
  • elementy baletu
  • zajęcia fitness
  • talent show na koniec turnusu

Wiek uczestników:   5-12 lat

Cena:

700 zł do 31 grudnia2022r.

750 zł po 31 grudnia 2022r.

Uwaga! Do każdego turnusu warsztaty języka angielskiego gratis!

Co zapewniamy:

• 9 godzin zajęć dziennie
  • doświadczeni wychowawcy i trenerzy
  • pełen obiad i podwieczorek
  • ubezpieczenie NNW
  • nagrody dla każdego uczestnika

Gdzie i jak nas znajdziesz:     Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne

ul. Ślusarska 9, 30-710 Kraków (od ul. Przemysłowej)

+48 572-776-954

centrum.eu@ke.edu.pl

Instagram: europejskie_centrum_jezykowe

Facebook: Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne