Półkolonie letnie w CZP nr 1

Decyzją Wydziału Edukacji UMŁ,
dziecko można zapisać maksymalnie
na trzy tygodnie półkolonii
W związku z dużym zainteresowaniem w pierwszych dwóch tygodniach organizujemy dodatkową grupę w Szkole Podstawowej nr 153, ul. Obrońców Westerplatte 28
INFORMACJA DLA RODZICÓW

Koszt półkolonii: 70 zł (5dni) za dziecko
Terminy wpłat:
Za I, II, III tydzień – do 15 czerwca 2015 r.
Za IV, V, VI tydzień – do 6 lipca 2015 r.
Opłat za półkolonie letnie należy dokonywać od 1 czerwca 2015 r.
(pon., śr., czw., pt., godz. 14-17,wt. 14-16 ), w kasie CZP nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 39.
Przy wpłacie należy okazać legitymację szkolną lub zaświadczenie, że dziecko uczęszcza do łódzkiej szkoły.
WPŁATA I ODDANIE KARTY ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA W TERMINIE JEST WARUNKIEM ZAPEWNIENIA DZIECKU MIEJSCA NA PÓŁKOLONIACH.
Uwaga:
Pobyt dziecka w placówce wraz z wyżywieniem jest bezpłatny.
Opłata w kwocie 70,00 zł za tydzień jest przeznaczona na wyjścia i wycieczki.
Z powodów organizacyjnych ew. zwrot wpłaty za tydzień jest możliwy wyłącznie w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem turnusu. Za pojedyncze dni nieobecności zwroty nie przysługują.