Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Pokaz przedpremierowy w Kinie KIKA – Za duży na bajki 2

Kino Kika, ul. Krasickiego 18
🗺 mapa
📅 sobota 09.03.2024
🎫 20zł
Pokaz przedpremierowy w Kinie KIKA
Kino KIKA zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu ZA DUŻY NA BAJKI 2 czyli nowych przygód Waldiego Mocarnego i jego przyjaciół.

„Za duży na bajki 2″ to wciągająca, pełna humoru opowieść dla całej rodziny o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą.
Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?

ZA DUŻY NA BAJKI 2, reż. Kristoffer Rus, Polska 2023, 95′
9 marca | sobota | 12:00

Kategoria wiekowa: 7+
Bilet rodzinny: 20 zł

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
ul. Ignacego Krasickiego 18
30-503 Kraków
Kontakt:

12 2964152
kasa@kinokika.pl
http://www.kinokika.pl