Weleda

📅 niedziela 29.05.2016
10zł
Pokaz iluzji 2 miasto aniołów teatr dla dzieci

Niedziela 29 maj godz. 12.30 „Pokaz iluzji”

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Bilet: 10 zł

Pełen niecodziennych wrażeń występ iluzjonisty został stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. Znalazły w nim swoje miejsce rzadko już dziś spotykane na pokazach żywe zwierzęta, królik i gołębie. Przedstawienie skierowane jest do najmłodszych widzów. Kolorowe rekwizyty oraz konstrukcja pokazu, umożliwiająca wspólne czarowanie, pobudzają wyobraźnię a odpowiednio dobrane efekty pozostawiają niezapomniane wspomnienia w pamięci dziecka na długi czas.

Program obejmuje iluzję manipulacyjną, rekwizytową i kontaktową z udziałem widza.

Organizator:

Miasto Aniołów

tel.: 504 025 222

info@miastoaniolow.com.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

www.miastoaniolow.com.pl

www.facebook.com(Teatrzyki Niedzielne)