Weleda

📅 sobota 17.07.2021
🎫 10zł
Pod lupą – rodzinna gra miejska dla dzieci w wieku 6 – 12 lat z opiekunem
Skandal! Rozbój! Z wystawy „Polskie Projekty Polscy Projektanci” w Muzeum Miasta Gdyni zniknęła szklana flądra – dzieło Eryki i Jana Drostów. To zadanie w sam raz dla grupy detektywów!

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni zaprasza dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na grę miejską podczas której rozwiążesz zagadkę zaginionej rybki. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Dzień Rodzinny”. 17 lipca, o godzinie 11:00 pod budynkiem Muzeum Miasta Gdyni otrzymasz wskazówki i lupę, aby się sprawie dokładniej przyjrzeć. Na pewno odnajdziesz muzealną zgubę! Być może przy okazji dowiesz się czegoś na temat zastosowania szkła w gdyńskiej architekturze? Warto się o tym przekonać!

Aby dołączyć do gry wystarczy kupić bilet na stronie sklepu internetowego Muzeum. Koszt uczestnictwa wynosi 10 zł od dziecka, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Niezbędne do gry materiały otrzymasz o 11:00 w dniu wydarzenia przy głównym wejściu Muzeum Miasta Gdyni. Gra zakończy się najpóźniej około godziny 13:00.

Uwaga! W trakcie trwania wydarzenia dzieci muszą znajdować się pod nadzorem opiekuna.