Królik i Misia

Pluszowe zwierzątka z kolekcji IKEA ÖNSKAD – konkurs dla czytelników!

📅 piątek 06.01.2017 do piątek 13.01.2017
pluszaki zwierzątka – ptaki
Do 24 grudnia zakupione w IKEA Kraków pluszaki i zabawki można było przekazywać do specjalnych pojemników za linią kas. Wszystkie trafią do małych pacjentów. Ponadto ze sprzedaży każdej zabawki lub książeczki dla dzieci IKEA Foundation przekaże 1 euro na rzecz projektów wspierających rozwój najmłodszych w najbiedniejszych regionach świata. A my mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać pluszaki zwierzątka – ptaki!

Zbiórka pluszaków IKEA organizowana jest w Krakowie nieprzerwanie od 2009 roku. Po raz czwarty z rzędu maskotki trafią do maluchów przewożonych karetkami Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, które rocznie udziela pomocy średnio 5 tysiącom dzieci. Pluszaki będą towarzyszyć maluchom w drodze do szpitala, pomagając załodze karetki nawiązać kontakt z małymi pacjentami. Jak na prawdziwych przyjaciół przystało, po zakończeniu leczenia pluszaki wrócą z dziećmi do domów. W tym roku po raz pierwszy prowadzona jest też zbiórka zabawek i książeczek IKEA. Przekazane zostaną one do kącików zabaw Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika – Instytucji Województwa Małopolskiego.

Do zebranych pluszaków IKEA Kraków dołoży dodatkowe 1 000 sztuk. Ponadto w czasie trwania kampanii „Zabawa to poważna sprawa”, czyli od 20 listopada do 24 grudnia, ze sprzedaży każdej zabawki lub książeczki dla dzieci IKEA Foundation przekaże 1 euro na rzecz projektów wspierających rozwój najmłodszych poprzez zabawę i edukację, realizowanych w najbiedniejszych regionach świata. Wśród organizacji współpracujących z IKEA Foundation są UNICEF, War Child, Room to Read, Handicap International, Special Olympics i Save The Children.

Konkurs dla czytelników

Do rozdania mamy 10 kolorowych ptaków pluszaków. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w max 5 zdaniach napisać, którego z widocznych na 4 zdjęciach pluszaków chcielibyście wygrać i dlaczego. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Zgłoszenia przyjmujemy na adres monikak@miastodzieci.pl (podajcie też swoje imię i nazwisko, miasto zamieszkania oraz telefon), od 16 grudnia do 4 stycznia.

pluszaki zwierzątka – ptaki pluszaki zwierzątka – ptaki pluszaki zwierzątka – ptaki

WYNIKI konkursu:

Mięciutkie pluszaki powędrują do rąk (a tak naprawdę zapewne małych rączek pociech!) następujących osób:
Joanny Kani
Elwiry Dzik