Weleda

OFF Piotrkowska Center
📅 sobota 01.06.2024
Pizza, performatywne czytanie i teatralne przygody na Dzień Dziecka
Warsztaty pizzy w Restauracji Spółdzielnia, interaktywna bajka improwizowana „Wymyślanka”, mrożący krew w żyłach spektakl „Wilkołaki” oraz powrót do tradycji z czytaniem książki – „Złota różdżka, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci” w klubie DOM. OFF Piotrkowska Center zaprasza na offowy Dzień Dziecka wypełniony zabawą, kreatywnością i teatralnymi emocjami.

– Dzień Dziecka to dla nas możliwość stworzenia wyjątkowych wspomnień dla naszych najmłodszych gości. Chcemy, aby każdy krok w OFF Piotrkowska Center był pełen emocji i niezapomnianych doświadczeń, które będą rozwijać wyobraźnię i kreatywność dzieci – zapowiada Julia Olczyk z zespołu OPG Property Professionals, zarządzającego OFF Piotrkowska Center. – Zapraszamy wszystkich do udziału i wspólnego świętowania – dodaje.

Od godziny 12:00 do 18:00 OFF zaprasza na dziedziniec, na warsztaty robotyki z LEGO. Na uczestników będą czekać zestawy edukacyjne, takie jak EV3, Wedo 2.0, SPIKE Essential oraz SPIKE PRIME. Podczas zajęć, dzieci będą miały okazję zbudować i zaprogramować własne roboty, korzystając z instrukcji dostępnych w OFFowej aplikacji. Nie zabraknie także RoboŁapy, czyli robota w kształcie dłoni, którego można założyć na ludzką rękę. Dzięki czujnikom, dzieci mogą sterować ruchami palców. Czekać będą również wielkie klocki LEGO, które zapewnią dzieciom swobodę twórczego budowania i eksperymentowania. Wszystkie atrakcje są darmowe.

Restauracja Spółdzielnia zaprasza dzieci na warsztaty pizzy, które odbędą się w dwóch turach: o godzinie 11:00 oraz 12:00, w każdej na zainteresowanych czeka 15 miejsc. Na małych kucharzy czeka upominek oraz pamiątkowy dyplom. Zapisy odbywają się telefonicznie i bezpośrednio w restauracji.

Natomiast o godzinie 16:00 Teatr Komedii Impro zaprasza na „Wymyślankę” – bajkę improwizowaną dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. To interaktywny spektakl, w którym to mali widzowie decydują o przebiegu akcji, wcielając się w różne postacie, a nawet mogą pojawić się na scenie jako aktorzy. „Wymyślanka” to znakomita zabawa, która rozwija wyobraźnię i jest doskonałą formą spędzenia czasu dla całej rodziny. Wieczorem, o godzinie 20:00 na scenie będzie można zobaczyć „Wilkołaki” – horror improwizowany, który przeniesie widzów do średniowiecznej osady, skrywającej mrożącą krew w żyłach tajemnicę. Co 70 lat, podczas czerwonego księżyca, ożywa prastara klątwa, a mieszkańcy giną w tajemniczych okolicznościach. Widzowie będą musieli pomóc w zdemaskowaniu wilkołaków i uratowaniu osady. To przygoda, która dostarczy dreszczyku emocji. Dodatkowo 1 czerwca w Teatrze Komedii Impro bilet dla dziecka w prezencie. Szczegóły na temat promocji i rezerwacja miejsc na spektakl pod numerem telefonu: 665477754.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

O godzinach 13:00, 15.00 i 17.00 Klub DOM zaprasza na wyjątkowe czytanie książki „Złota różdżka, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci”, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Są to nietradycyjne bajki, które z pewnością zaskoczą i rozbawią słuchaczy. Bajki będzie czytał słynny Vito Vittorio. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.