Piosenki na zimę, program świąteczny w Kielcach

Kielecki rynek mapa

niedziela 18.12.2016

święta Kielce

„Piosenki na zimę” to program świąteczny przygotowany przez teatr „Kubuś” dla całych rodzin.

Będzie go można zobaczyć 18 grudnia o godz. 12.00 na Rynku, podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, którego organizatorem jest Urząd Miasta.

Wiersze o zimie, prezentach, choince i Mikołaju, znanych autorów piszących dla dzieci, m.in. Ludwika Jerzego Kerna, Wandy Chotomskiej, Hanny Ożogowskiej czy Małgorzaty Strzałkowskiej, do muzyki Marka Papaja, zaśpiewają aktorzy teatru „Kubuś”, odgrywający role: Śnieżynki, Śnieżynka, Bałwanka i Mikołaja.

„Piosenki na zimę” to jedna z wielu atrakcji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w dniach 17-23 grudnia 2016 roku. Podczas Jarmarku będzie można kupić smaczne produkty regionalne i ozdoby świąteczne, napisać list do Mikołaja, zapakować prezenty pod choinkę czy zrobić własne ozdoby świąteczne.

Serdecznie zapraszamy!

18 grudnia, godz. 12.00 – kielecki Rynek
 
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Teatr wystawia spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do realizacji naszych przedsięwzięć zapraszamy wybitnych twórców z kraju i z zagranicy. Poza regularną działalnością repertuarową realizujemy liczne projekty artystyczne i edukacyjne, często wspólnie z innymi instytucjami. Wśród …

Więcej

Adres:

ul. Duża 9
25-304 Kielce


Kontakt:

41 344-58-36
sekretariat@teatrkubus.pl
http://www.teatrkubus.pl
facebook