Jadzia Pętelka

piknik rodzinny

📅 sobota 18.05.2013
piknik rodzinny

Piknik odbędzie się 18 maja na dziedzińcu przed budynkiem oraz w gmachu ALMAMER Szkoły Wyższej przy ul. Wolskiej 43 w Warszawie. Przygotowywane przez uczelnię i Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Turystyki wydarzenie nie bez przesady można nazwać świętem Mazowsza. Już po raz czwarty organizatorzy zaprosili różnorodnych wystawców, aby zaprezentować wszystko, co najlepsze w regionie.

Piknik „Odkryj Mazowsze" to niezapomniany czas dla całych rodzin. Organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych. Dzieci będą mogły wypróbować dużą trampolinę i zamek pełen tajemnic a animatorzy wyczarują dla nich przepiękne zwierzęta z balonów. Będzie można też odmienić się na kilka godzin dzięki fantazyjnym malunkom na twarzy.

„Na piknik zapraszamy zarówno młodzież szkolną i studentów, jak i osoby starsze. Impreza będzie miała charakter rodzinny, więc każdy znajdzie coś dla siebie – przekonuje Joanna Bator, rzecznik prasowy ALMAMER – nasza uczelnia ma wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych. Ponadto od początku istnienia kształcimy specjalistów z zakresu turystyki i rekreacji. Promowanie regionu, w którym funkcjonujemy uważamy za swój obowiązek".

Mazowsze, z całą pewnością ma się czym pochwalić. 18 maja będzie można posłuchać opowieści o tradycjach oraz walorach turystycznych regionu. Podczas Pikniku zaprezentują się m.in. organizacje turystyczne, samorządy miast i gmin, producenci zdrowej żywności i regionalnych specjałów, rzemieślnicy. Będzie kolorowo, wesoło i muzycznie. Na scenie przed gmachem uczelni wystąpią zespoły wokalne i taneczne oraz gawędziarze, którzy oczarują publiczność barwnymi opowieściami. Warto, zatem znaleźć czas, aby choć na chwilę odwiedzić piknik.

Zapraszamy w sobotę, 18 maja przed siedzibę ALMAMER Szkoły Wyższej przy ul. Wolskiej 43. Piknik odbędzie się w godz. 10.00 – 17.00.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Turystyki, ALMAMER Szkoła Wyższa

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Mazowieckiego