Piknik Fabryka Wrażeń

piątek 13.06.2014

Piknik Fabryka Wrażeń

Serdecznie zapraszamy małych i dużych mieszkańców Łodzi na piknik „Fabryka Wrażeń”. Tylko u nas chętni rozegrają mecz z piłkarzami Widzewa i spróbują swoich sił we wspinaczce na 8-metrowej ściance. Wszystkim fanom motoryzacji proponujemy przejazd milicyjnym radiowozem retro. Miłośników sztuki zapraszamy do namiotu plastycznego, gdzie każdy chętny będzie miał okazję zaprojektować i wykonać oryginalną biżuterię, czy stworzyć niepowtarzalną torbę. Nie możecie tego przegapić! Wstęp wolny!

13.06.2014, piątek
godz. 17.00

Fabryka rusza 13 czerwca 2014 r., o godz. 17.00, na boisku przy ul. Żabiej 10/12. Wydarzenie dedykujemy małym i dużym mieszkańcom Łodzi. Nie możesz tego przegapić!

Tylko u nas chętni rozegrają mecz z piłkarzami Widzewa i spróbują swoich sił we wspinaczce na 8-metrowej ściance. Najmłodsi oddadzą się fantastycznej przygodzie w Krainie Malucha oraz poszaleją w dmuchanym zamku i na zjeżdżalni. Tego dnia potężnych emocji dostarczy nam duża trampolina Eurobungy oraz dzielni strażacy i ich wspaniały wóz. Wszystkim fanom motoryzacji proponujemy przejazd milicyjnym radiowozem retro.

Miłośników sztuki zapraszamy do namiotu plastycznego, gdzie każdy chętny będzie miał okazję zaprojektować i wykonać oryginalną biżuterię, czy stworzyć niepowtarzalną torbę. Na małych muzyków czekają pełne energii i dzikiej radości warsztaty bębniarskie, prowadzone przez Akademię Rytmu Folk’n’Roll . Nasi goście będą też mogli wziąć udział w warsztatach grupy cyrkowej Carnival.

Ponadto: taneczne występy Lilla House, harce z harcerzami, pokazy baniek mydlanych, wata cukrowa, grill i wiele zaskakujących atrakcji, niespodzianek i konkursów.

Zdobądź bezpłatną przepustkę do Fabryki Wrażeń i zabierz ze sobą najbliższych!

Napisz do nas: m.jezewska@kolorowyswiat.org

Więcej informacji na: www.kolorowyswiat.org i na facebooku.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Piknik Fabryka Wrażeń

Kolorowy Świat - Fundacja Pomocy Dzieciom

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat" jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 15 maja 2003 roku. Pomaga dzieciom z porażeniem mózgowym (MPD), udowadniając, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z ich niepełnosprawności. Fundacja powstała z przekonania, …

Więcej

Adres:

ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź


Kontakt:

42 640 67 05
http://www.kolorowyswiat.org
facebook

Piknik Fabryka Wrażeń