Weleda

CH Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3
📅 sobota 02.06.2018
wyliczanki rymowanki dla dzieci

Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Przedstawienie teatralne, gry planszowe, konkursy czy warsztaty kreatywne to tylko wybrane atrakcje, które przygotowano dla maluchów  w Mikołowie.

Udział w wydarzeniu 2 czerwca jest bezpłatny.

W Dzień Dziecka wszystkie maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Mikołów, mogą liczyć na moc wesołej zabawy, kreatywnych zajęć i mnóstwo uśmiechów. Do dyspozycji małych gości będą popularne gry planszowe i puzzle, a wszyscy chętni wezmą udział w licznych konkursach, quizach, zabawach z chustą animacyjną oraz wspólnym tworzeniu własnej gry planszowej. Również rodzice będą mogli zawalczyć o nagrody dla swoich pociech – w konkursie wezmą udział wszyscy, którzy zrobią w sklepach galerii zakupy na min. 50 zł i odpowiedzą na kreatywne pytanie. Dodatkowo, na 100 pierwszych miłośników łakoci czeka słodka niespodzianka w postaci lodów.

Maluchy preferujące zajęcia manualne wezmą udział w warsztatach kreatywnych i stworzą pachnące mydełka glicerynowe. W przezroczystej masie będą zatapiane różnorodne ozdoby, takie jak muszelki, kamyczki czy suszone rośliny. Uczestnicy zajęć będą wybierać kształt, kolor i zapach mydeł, a powstałe prace zabiorą do domów lub wręczą najbliższym. W czasie oczekiwania na gotowe prace mali artyści będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca, w którym własnymi telefonami lub aparatami wykonają pamiątkowe zdjęcia.

W sobotę moc zabawy czeka również na fanów przedstawień teatralnych. Spektakl przeniesie dzieci do dawnej Polski, gdzie będą towarzyszyć młodej szlachciance Adeli, która będzie zmuszona nauczyć się dobrych manier. Dziewczyna stanie również przed ważnym wyborem, jakim jest ślub z jednym z dwóch kandydatów: dzielnym rycerzem lub bogatym szlachcicem. Czy bohaterka podejmie słuszną decyzję, a bajka będzie mieć szczęśliwe zakończenie? Przedstawienie wychowawcze nawiązujące do wartości patriotycznych z bogatą scenografią i barwnymi strojami z epoki na pewno przypadnie do gustu małym widzom.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się 2 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Gry planszowe, zabawy i konkursy będą dostępne od godz.: 11:45 do 14:45. Warsztaty tworzenia mydełek będą prowadzone w godz.: 10:00 do 12:00, natomiast teatrzyk odbędzie się dwukrotnie o godz. 11:00 oraz 15:00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!