Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Pchła Krętaczka w Mieście Aniołów

📅 niedziela 25.05.2014
Pchła Krętaczka w Mieście Aniołów

Niedziela 25 maj godz. 12.30 Pchła Krętaczka"

Teatr „Art-Re" z Krakowa

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Bilet: 10 zł

Adaptacja sceniczna wiersza Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka". Opowieść o bardzo eleganckiej małej Pchełce, która potrafi robić różne psoty i głupstwa.

Próbuje przekonać Kotka, że jest bardzo groźna i boją się jej wszystkie zwierzątka.

Słoniowi obiecuje, że zostanie jego żoną, jeśli ten spełni jej życzenie. Śwince – kelnerowi w cukierni, też robi psikusa.

Wreszcie sędzia – Piesek, stara się poskromić małą Pchełkę – Oszustkę. Czy Pieskowi uda się przekonać Pchełkę do zmiany postępowania? Czy Pchełka weźmie sobie do serca polecenia sędziego? Opowieść o tym, że warto pomagać i nie warto oszukiwać.

Organizator:

Miasto Aniołów