Weleda

Pakiety z atrakcjami w Apartamentach Czarna Góra

📅 poniedziałek 09.05.2016 do poniedziałek 23.05.2016
Rodzinne pakiety pobytowe Czarna Góra. Pomysł na rodzinny weekend
Okolica kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawych miejsc, które z pewnością warte są odwiedzenia i gruntownego poznania. Jaskinia Niedźwiedzia jest najdłuższą znaną jaskinią w Sudetach. Od momentu odkrycia w 1966 roku praktycznie każda wizyta speleologiczna odkrywa nowe fragmenty jaskini. Wy również możecie odkryć środkową część jej korytarzy, udostępnionych do turystycznego zwiedzania. Kopalnia Złota w Złotym Stoku była eksploatowana przez ponad 700 lat okresu wydobywczego. Przez ten czas udało się z niej uzyskać 16 ton czystego złota. Dzisiaj korytarze kopalni udostępnione są do zwiedzania, z wieloma atrakcjami i jedynym w Polsce podziemnym wodospadem. Kolejną z flagowych atrakcji naszego regionu jest Twierdza Kłodzko. Górująca nad całym miastem fortyfikacja z czasów XVII i XVIII wieku. Budowla ta kryje wiele ciekawych zakamarków i tajemnic, które można poznać zwiedzając jej korytarze z wykwalifikowanym przewodnikiem. Wszystkie te atrakcje łączymy w naszym pakiecie odkrywcy, który pozwoli wam w niezapomniany sposób poznać atrakcje regionu Sudetów Wschodnich.

PAKIET POBYTOWY W APARTAMENTACH CZARNA GÓRA

Pakiet dostępny w terminie: 04.05 – 30.09.2016

5 DNIOWY – 579 PLN / os w Apartamencie Standard

5 DNIOWY – 699 PLN / os w Apartamencie Deluxe (439 PLN/os. na dostawce)