Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Otwarte bezpłatne spotkania dla nauczycieli

📅 niedziela 09.02.2014 do wtorek 04.03.2014
Otwarte bezpłatne spotkania dla nauczycieli

SKĄD TEN POMYSŁ?

Praca nauczyciela jest bardzo mocno obciążona stresem wynikającym zarówno z odpowiedzialności, jak i nieustannego kontaktu z drugim człowiekiem. Wymagań wobec osób uprawiających ten zawód jest bardzo wiele. Jednak niełatwo o wsparcie w trudnych dla nich sprawach związanych z wykonywaniem pracy.

Chcę to zmienić i zaoferować nowatorski, a jednocześnie pilotażowy program grupy wsparcia dla nauczycieli dostępny drogą on-line. Nie ma więc barier wynikających z odległości od miejsca spotakania.

Mam nadzieję, że doświadczenie bycia nauczycielem (kiedyś) i bycia terapeutą (teraz), które zamyka się w mojej jednej osobie, pozwoli mi być blisko Waszych problemów.

PO CO SIĘ SPOTYKAMY?

Aby w grupie porozmawiać o wszystkim, co jest dla Was trudne w Waszym zawodzie np.: przepracowaniu, odczuciu zbyt wielu wymagań i oczekiwań, złości, braku umiejętności w radzeniu sobie z konkretnych problemem czy strachu przed utratą pracy, ale też będzie tu miejsce na radość z dokonań czy „zwykłych" codziennych satysfakcji.

Ma to być miejsce na każdy wniesiony przez Was temat związanych z pracą i emocjami, które budzą się w Was w odniesieniu do jej wykonywania.

Wierzę w to, że grupa może być cennym miejscem wsparcia i dać możliwość znalezienia rozwiązań.

Spotkania nie mają z góry określonych tematów. Mam nadzieję, że wniesiecie je Wy. Chcę rozmawiać z Wami o tym, czego Wy potrzebujecie, a nie narzucać własne pomysły.

WEJDŹ NA:

I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ