Weleda

POKAZY SPECJALNE
Największe Miasteczko Edukacyjne Centrum EduFun
ZIMOWE SZALEŃSTWO NAUKOWE – już od 15 do 24 lutego

W ostatni weekend FERII Centrum EduFun przygotowało dodatkowe pokazy specjalne i warsztaty. Każdy będzie mógł dodatkowo zobaczyć i spróbować:

Pokaz chemii w działaniu
Chemia to jedna z najbardziej widowiskowych dziedzin. W ten weekend zabierzemy Państwa w jej tajniki. Zamienimy zwykłe monety w ich srebrne odpowiedniki, zaprezentujemy efektowne reakcje spalania, kon-trolowane eksplozje. A nawet zagłębimy się w tajniki efektów specjalnych i wybranym ochotnikom magicznie zapalimy dłonie. Zapraszamy

Warsztat żonglerki
W ten wyjątkowy weekend każdy będzie mógł się nauczyć tej „trudnej" sztuki. Zaprezentujemy elementy pozwalające nauczyć się podstaw żonglerki. Oraz krótkie, widowiskowe pokazy żonglerki niezwykłymi rzeczami. Zapraszamy.

ZIMOWE SZALEŃSTWO NAUKOWE odbywają się
tylko do końca FERII tj. NIEDZIELI DNIA 24 LUTEGO
Konkursy oraz promocje

• Darmowe wejściówki: w licznych konkursach Radia Gdańsk można wygrać wejściówki na ZIMOWE SZALEŃSTWO NAUKOWE Centrum EduFun w halach Międzynarodowych Targów Gdańskich.
• Zniżka 10%: zniżkę 10% można znaleźć na:
o łamach Dziennika Bałtyckiego,
o strony FaceBook.com/CentrumEduFun,
o ulotkach i plakatach rozdawanych w całym mieście.

Opis ZIMOWE SZALEŃSTWO NAUKOWE Centrum EduFun w halach Międzynarodowych Targów Gdańskich

Centrum EduFun, specjalizujące się w zarażaniu dzieci ciekawością świata, na czas FERII zain-staluje w Gdańsku Największe Miasteczko Edukacyjne w Polsce. Zaprezentujemy eksperymenty na-ukowe, warsztaty, multimedialne prezentacje. Przyjdź i zobacz ile niesamowitych niespodzianek przygoto-waliśmy. Ogromne dmuchane zjeżdżalnie, sportowe szaleństwo, wodne wariacje, elektryczne eksperymen-ty, wybuchowa chemia, gry w świecie PS3, kręcenie filmów. A to dopiero początek naukowej przygody, którą będziesz mógł przeżyć w te FERIE z Centrum EduFun!

Po raz pierwszy w okresie FERII od 15 do 24 lutego w Centrum Targowym MTG, Hala nr 5 na ul. Beniowskiego 5, odbędzie się największa w Trójmieście impreza skierowana do dzieci i młodzieży.
• Pokazy naukowe
• Warsztaty edukacyjne
• Dmuchane zjeżdżalnie
• Strefa MALUCHA
• Wybuchowa chemia
• Szaleństwo wody
• Potęga elektryczności
• Ciekły azot
• Sfera MULTIMEDIALNA
• Strefa Sportu
• Kręcenie filmów SlowMotion
• Gry planszowe, piłkarzyki
• MEGA TWISTER
• PS3
i wiele, wiele innych.

Wewnątrz MTG jest drobna GASTRONOMIA Parking wokół Hali nr 5 jest BEZPŁATNY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ W FERIE ZIMOWE  DO MIASTECZKA EDUKACYJNEGO EduFun?
1) EduFun to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Otwarte codziennie od 9:00 do 19:00.
2) Możliwość pozostawienia dzieci pod opieką animatorów – idealne rozwiązanie dla osób pracujących, Dzieci można zostawiać od 7.00, odbierać do 17.00
3) Uczymy bawiąc – Twoje dziecko to uwielbia!
4) Przez zabawę rozwijamy w Waszych pociechach zamiłowanie do nauk przyrodniczych.
5) Nasza kadra to wykwalifikowani animatorzy, posiadający wiedzę, ale także doświadczenie w pracy z dziećmi.
Więcej na: www.edufun.pl Zakładka FERIE w MTG

Patronat honorowy
• Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. Henryk Krawczyk
• Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

• GCH Manhattan
• TicketPro.pl
• IKEA
• Skilp
• Miasto Dzieci
• Fundacja Trzeba Marzyć
• Fundacja Hospicyjna

• Radio Gdańsk
• Trójmiasto.pl
• Dziennik Bałtycki

NAJWIĘKSZA NAUKOWA ZABAWA TERAZ W GDAŃSKU!
Dla dzieci i młodzieży od 3 do 16 lat
15 luty (piątek) – 24 luty (niedziela)
Czynne codziennie od 9.00 do 19.00
Półkolonie od 7.00-17.00