Weleda

OP_era: COLO_rowi_ludzie
sobota, 16 lutego 2013, godz. 12

Pracownie pod sceną, Opera Leśna

COLO_rowi_ludzie. Krawieckie warsztaty paczworkowe dedykowane młodzieży i dorosłym wyjaśniające pojęcie mody, maniery, ubioru, stylu. Na przykładzie wierzchniego okrycia poruszymy tematu ubioru charakterystycznego subkulturom, tolerancji i akceptacji różnorodności. Omówimy przestrzeń sztuk wizualnych, które wykorzystują ubrania. Warsztatom będzie towarzyszył pokaz dokumentacji fotograficznej. Będziemy ciąć, zszywać, sklejać korzystając z przygotowanych elementów i projektując własne. Stare zmieni się w nowe!

Osoba prowadząca: Gosia Golińska, Magda Tuchołka, Anna Wilczyska

Na bezpłatne warsztaty w przestrzeniach „backstage′u" Opery Leśnej w Sopocie zapraszają Bałtycka Agencja Artystyczna BART oraz Miasto Sopot.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację, tel. 58/555-84-51

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopot.

Więcej informacji na stronie www.operalesna.sopot.pl