Weleda
Weleda Baby

Oko czyta ręka pisze- zajęcia przygotowujące do I klasy

ETAPY Pracownia Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny, Belwederska, Warszawa
📅 wtorek 20.09.2016 do piątek 14.10.2016
warsztaty przegotowujące do szkoły

45% rabatu na pierwsze zajęcia (20zł/zajęcia)

Grupowe zajęcia dla dzieci 5 i 6 letnich przygotowujące do rozpoczęcia nauki w szkole.

ZAPISY NA NOWY SEMESTR jesienno-zimowy. Poniedziałki, godz. 18:00.

Jest to program przygotowujący dzieci do nauki pisania i czytania.

Zajęcia, które organizujemy mają ciekawą i zróżnicowaną formę, która stanowi dla dzieci źródło świetnej zabawy w grupie rówieśniczej. Program zajęć ułożony jest zgodnie z zasadami symultaniczno-sekwencyjnej metody czytania. Dzieci w toku nauki płynnie przechodzą od rozpoznawania samogłosek, sylab, wyrazów, do czytania ze zrozumieniem całych zdań. Nauka odbywa się w połączeniu z rozwijaniem funkcji słuchowych, wzrokowych i ruchowych. Na zajęciach, dzieci będą miały okazję do doskonalenia umiejętności motorycznych i manualnych niezbędnych przy nauce pisania.

PROWADZIMY ZAPISY NA I SEMESTR: październik 2016- styczeń 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: godz. 18:00

Zajęcia prowadzone są w kilkuosobwych grupach i trwają 50 min*

Koszt zajęć: 600 zł/semestr zimowy (37,50zł/zajęcia), 16 zajęć (październik-styczeń).

Możliwość opaty w 3 ratach po 200zł.

Zajęcia prowadzi: psycholog dziecięcy

*Ilość miejsc w grupach jest ograniczona

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mail: kontakt@pracowniaetapy.pl w tytule wpisując „Zajęcia- Oko czyta, ręka pisze”.

SZCZEGÓŁY na: www.pracowanietapy.pl

ETAPY. Pracownia Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny