Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na rok szkolny 2016/2017

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta mapa

środa 07.09.2016 do środa 21.09.2016

Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Powrót do codziennych obowiązków po wakacjach bywa nieraz bardzo trudny. Doskonale wiedzą o tym dorośli po urlopie i dzieci, które po dwóch miesiącach laby muszą wrócić do szkoły. Zanim jednak przyjdą kolejne upragnione wakacje, wszystkich – przedszkolaków, dzieci, młodzież, jak również dorosłych czeka kilka miesięcy wypełnionych nauką, ale i zabawą oraz zdobywaniem nowych doświadczeń i umiejętności.

Jak co roku, Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przygotowały ofertę zajęć, które będą pomocą i urozmaiceniem codziennych zajęć dla dorosłych i ich pociech. W tym roku ponownie będzie można wziąć udział w dobrze już znanych i lubianych przez wielu zajęciach, ale Kluby zaproponują również trochę nowości dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wśród nich znajdą się: Gimnastyka dla dzieci w Klubie Herkules, Czas dla Mamy i Czas dla Seniora w Klubie Karino, Zajęcia taneczne i Zabawy plastyczne w Klubie Jedność, Joga i Pilates w Klubie Krzesławice i wiele innych.

Celem kursów prowadzonych przez Ośrodek Kultury jest to, aby wspólnie odkrywać nowe pokłady umiejętności w sobie i rozwijać swoje talenty. Kluby stawiają na rozwój zarówno ten intelektualny, jak i fizyczny, bo jak wiadomo „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Pracownicy i instruktorzy zapraszają do spędzenia kolejnego roku z Klubami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Jednocześnie zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby był to niezapomniany rok. Szczegółowe informacje na www.krakownh.pl.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook

Zobacz także