Odwiedź laboratorium Profesora Wodorka!

📅 niedziela 19.07.2015
Odwiedź laboratorium Profesora Wodorka!

Czemu mycie rąk przed jedzeniem jest tak ważne? Jaki wpływ na nasze zdrowie mają otaczające nas bakterie i wirusy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących higieny dostarczy edukacyjny spektakl pt. „Superbohaterowie i Profesorek Wodorek", który w niedzielę 19 lipca zaprezentowany zostanie w galerii handlowej Port Rumia.

Wspólnie z zabawnym Profesorem Wodorkiem mali widzowie odwiedzą jego laboratorium, gdzie każdy dowie się, jakie negatywne skutki może wywołać brak higieny i lekkomyślność. Podczas wspólnej zabawy, pełnej śmiechu i dowcipnych dialogów, Profesorek zaprosi także dzieci do stworzenia szalonej orkiestry, która rozweseli największego ponuraka.

Interaktywny spektakl będzie już siódmym w tym roku spotkaniem z cyklu „Bajeczne niedziele". Zabawni aktorzy, barwne pacynki i pełne fantazji stroje z pewnością poruszą wyobraźnię najmłodszych, przekazując jednocześnie cenne wartości wychowawcze.

Spektakl „Superbohaterowie i Profesorek Wodorek" zagości na scenie w Porcie Rumia przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w niedzielę 19 lipca. Opowieść zostanie przedstawiona trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal www.miastodzieci.pl.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.