Jadzia Pętelka

Odjazdowy Bibliotekarz 2015 – zapraszamy na przejazd rowerowy!

📅 sobota 13.06.2015
Odjazdowy Bibliotekarz 2015 – zapraszamy na przejazd rowerowy!

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz.

Jedziemy 13 czerwca (sobota) 2015 r.

Start o godzinie 10:00 z parkingu pod biblioteką w Wielkiej Wsi. Meta w Szkole Podstawowej w Bęble.

Zapewniamy ciekawy przejazd malowniczym szlakiem, nagrody i niespodzianki.

W programie:
•    Od godz. 8:30 do 9:30 przed budynek biblioteki podstawiony będzie samochód serwisowy z firmy TOMAR z Modlnicy. Każdy uczestnik będzie mógł nieodpłatnie sprawdzić sprawność swojego roweru przed przejazdem.
•    Godz. 10:00 start rekreacyjnego przejazdu, którego trasa wiedzie malowniczym szlakiem (mapka poniżej)
•    Godz. 12:30/13:00 meta w Szkole Podstawowej w Bęble.
•    Konkursy, nagrody, zabawy, głośnie czytanie i słodkie pyszności.
•    Poczęstunek ufundowany przez Cukiernię Stochalski z Wielkiej Wsi.
•    Nagrody ufundowane przez Gminę Wielka Wieś, GZK Sp. z.o.o Wielka Wieś, Sklep rowerowy TOMAR, księgarnia Matras z Modlniczki, EACTIVE z Wrocławia.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisu na przejazd rowerowy można dokonać osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wielkiej Wsi, telefonicznie 12 419 16 87 lub mailowo: biblioteka@wielka-wies.pl

Regulaminowo istnieje również możliwość zapisu w dniu przejazdu. Dodatkowych informacji udziela GBP w Wielkiej Wsi.

W miarę możliwości proponujemy założyć coś pomarańczowego – to kolor akcji "Odjazdowy bibliotekarz"

Dołącz do wydarzenia na Facebook