Oblicza teatru – wernisaż wystawy w Kielcach

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w KielcachTeatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach mapa

piątek 24.06.2016

Wstęp wolny

Fotografia teatr Kielce

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, Stowarzyszenie Fotograficzne CKfoto.pl oraz Stowarzyszenie Twórców Fotoklub RP – Region Świętokrzyski zapraszają na niezwyczajny wernisaż wystawy fotografii pt. „OBLICZA TEATRU”, który odbędzie się 24 czerwca 2016 r. o godzinie 21.00 na dziedzińcu teatralnym przy ulicy Dużej 9.

Teatralne podwórko nie po raz pierwszy przejdzie metamorfozę. Specjalnie z okazji tegorocznego Święta Kielc zamieni się w Galerię Sztuki.

Wystawa OBLICZA TEATRU jest zapisem kilku plenerów, które odbyły się w siedzibie naszego teatru. Fotograficy dotarli do najciekawszych, najmroczniejszych i najbardziej tajemniczych zakamarków „Kubusia”. Efekty ich pracy zaskoczą z pewnością niejednego teatralnego widza.

Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia autorstwa: Marcina J. Białka, Anny Benicewicz – Miazgi, Anny Góry – Klauzińskiej, Marka Majewskiego, Ernesta Klauzińskiego, Alicji Obary, Anny Kalety oraz Jakuba Kulpy.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Teatr wystawia spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do realizacji naszych przedsięwzięć zapraszamy wybitnych twórców z kraju i z zagranicy. Poza regularną działalnością repertuarową realizujemy liczne projekty artystyczne i edukacyjne, często wspólnie z innymi instytucjami. Wśród …

Więcej

Adres:

ul. Duża 9
25-304 Kielce


Kontakt:

41 344-58-36
sekretariat@teatrkubus.pl
http://www.teatrkubus.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także