Banery Maniek

Nowy Pafawag zaprasza – Dobre maniery nie są mi obce

Centrum Kultury Nowy Pafawag
📅 sobota 12.10.2024
Dobre maniery nie są mi obce
Rozpoczynamy realizację inicjatyw osiedlowych, w ramach programu Nowy wspólny Dwór. Zapraszamy do zapisów!!!

Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy, prosimy wysłać e-mail na adres biuro@cknp.pl
Wszystkie zakwalifikowane osoby poinformujemy mailowo o możliwości uczestnictwa. W grupie, dla komfortu uczestników, rekomendowana ilość osób to ok. 20. To czas gdzie mieszkańcy Nowego Dworu mogą rodzinie, z sąsiadami czy z nowopoznanymi sobie osobami wspólnie rozpocząć przygodę z Savoir-vivrem.”

Dobre maniery nie są mi obce – warsztaty dobrych manier dla osób w różnym wieku oraz spotkanie przy wspólnym stole​
Każdy warsztat dostosowany będzie do potrzeb grupy.
Nie będą do suche wykłady, a aktywne zaproszenie wszystkich do doświadczania i wspólnego poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie dobrych manier w szkole, w pracy, na przyjęciach, na spotkaniach towarzyskich czy w teatrze.
Uczestnicy będą pracować w grupach z wykorzystaniem wszystkich niezbędnych elementów jak zastawa stołowa, kielichy, sztućce, serwety i serwetki, nietypowe sztućce środka stołu czy do czekadełek.
Spotkania zakończą się świętowaniem, podczas którego razem przygotujemy lemoniadę, przekąski i usiądziemy przy wspólnym stole.
Podczas spotkania wykonamy serię zdjęć portretowych naszych uczestników, każda z osób wymyśli hasło promujące dobre zachowania międzysąsiedzkie (np. dot. zbierania kup po swoim psie, ustępowania pieszym, mówienia dzień dobry w windzie itp.)
Fotografie zawisną w CKNP oraz zostaną opublikowane na FB.

Warsztaty prowadzi Jadwiga Dębicka

12, 19, 26.10, godz. 14-17

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2024.