Weleda

Nieustraszony Żółwik Sammy w Multikinach

📅 piątek 05.10.2012 do niedziela 07.10.2012
Nieustraszony Żółwik Sammy w Multikinach

Już od 5 października na ekranach będzie można zobaczyć film pt.: „Żółwik Sammy 2". Na seanse startujące do godziny 13.00 dla rodzin z dziećmi bilety w specjalnych, niższych cenach!

Premiera bajki „Żółwik Sammy 2"

Po przeżyciu niezwykłych eksapad w ciągu 50-letniego, wydawałoby się zwykłego żółwiego życia, przyszedł czas na sprostanie kolejnym przeciwnościom losu. Tym razem tytułowy bohater schwytany w sidła kłusowników trafi do luksusowego oceanarium, gdzie stanie się atrakcją turystów. Tymczasem, jako istota wolna z natury, Sammy zaczynie planować wielką ucieczkę, w której będą wspierali go przyjaciele. O tym, co stanie na drodze Sammy′ego ku wolności, najmłodsi widzowie dowiedzą się już za kilka dni.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej, rodzinnej promocji! Na wszystkie weekendowe seanse filmu „Żółwik Sammy 2", startujące do godz. 13.00, bilety dla rodziców wraz z dziećmi kosztują tylko 15 zł / bilet (wersja 2D), 21 zł / bilet (wersja 3D).

W niedzielę, 7 października, z okazji premiery bajki "Żółwik Sammy 2" Multikino w Pasażu Grunwaldzkim zaprasza wszystkie dzieci na specjalne pokazy organizowane przez Wrocławską Manufakturę Cukierków i Lizaków Słodkie Czary Mary! Godziny pokazów: 11.00 i 12.00.

Uwaga! Mamy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy adres e-mail, którego właściciel otrzyma podwójne zaproszenie na film Żółwik Sammy 2 do Multikina Pasa, ważne w dniach 8-11 października.

W temacie maila proszę napisać: SAMMY, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadomimy w piątek do godziny 16.00.

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów i na te wysyłamy odpowiedź.