FMH mobile

📅 niedziela 31.10.2010

31.10.10

"Cynowy Żołnierzyk"

Nie każdy ma okazję podpatrzeć co dzieje się w kuchni kiedy wyjdą z niej ludzie, a tam w świecie porcelanowych naczyń i lalek, w świecie cynowych łyżek i żołnierzyków rozgrywają się sceny pełne dramatów i radości. Ukryjmy się na widowni, a zobaczymy historię miłości Cynowego Żołnierzyka do Porcelanowej Baletnicy. Historię pełną zaskakujących przygód. Musimy tylko siedzieć cichutko, bo kuchenne szczury bardzo nie lubią intruzów.

GOŚĆ: Marek Janiak

Marek Janiak – architekt i fotograf, doktor habilitowany, który wykłada fotografię i projektowanie wnętrz w Instytucie Architektury i Urbanistyki,
Architektury Wnętrz Politechniki Łódzkiej, w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, członek grupy Łódź Kaliska, Prezes Fundacji Ulicy Piotrkowskiej. W 2004 roku Marek Janiak otrzymał nagrodę "Tygla Kultury" – Sprężynę 2004 – honorowe wyróżnienie za działania wykraczające poza zwyczajowo przyjęte obowiązki w regionie Łódzkim.

– warsztaty teatralne i plastyczne oraz zwiedzanie teatru.

UWAGA! ZAPROSZENIE CZEKA!

Pierwsza osoba, która w czwartek o godz. 22.00 wyśle na adres karolina@miastodzieci.pl maila o treści "Arlekin" oraz swoim nazwiskiem, otrzyma dwuosobowe zaproszenie na spektakl Cynowy Żołnierzyk, który zostanie zagrany w Teatrze Arlekin o godz. 10.00.
Powodzenia!

www.arlekin.lodz.pl