Nie siedź w domu! Dzień Grębałowa

Styczna 1 mapa

sobota 25.06.2016

Wstęp wolny

dzień grębałowa nowa huta

Jak co roku, w czerwcu Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zachęca do udziału w licznych imprezach plenerowych dla całych rodzin.

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1), Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie oraz Towarzystwo Przyjaciół Grębałowa zapraszają na doroczny festyn osiedlowy.

W tym roku festyn odbędzie się w sobotę 25 czerwca i realizowany będzie w trzech blokach: od godz. 11.00 odbywać się będzie rodzinna gra terenowa Królowie autostrad, do której zadania i łamigłówki przygotowali Strażnicy Miejscy. Do uczestnictwa zapraszamy drużyny rodzinne – przynajmniej 3-osobowe, w tym obowiązkowo 1 osoba dorosła. W godzinach 15.00-19.00 odbędzie się właściwa cześć festynu w duchu wielkiego kibicowania, w nawiązaniu do trwającego EURO2016. Wśród przygotowanych atrakcji znajdą się konkursy i zabawy dla wszystkich, pokazy młodych piłkarzy i piłkarek. W Strefie małego kibica na najmłodszych czekać będą konkursy sprawnościowe i plastyczne, dla dorosłych zostanie przygotowana Strefa dużego kibica. Od godz. 19.00 zapraszamy na zabawę taneczną przy muzyce na żywo. Imprezie towarzyszyć będą mini-wesołe miasteczko oraz punkty gastronomiczne – grill, lody, słodkości.

Wstęp wolny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook

Zobacz także