Weleda

Niania – Czarodziejka we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka

Scenariusz, reżyseria i choreografia: Ewa Staroń

O spektaklu:
Ojciec wychowujący samotnie czwórkę dzieci poszukuje niani, która zastąpi im nieobecną mamę.
Na ogłoszenie zamieszczone w gazecie odpowiada niezwykła niania -czarodziejka, która zabierze małych Banksów w niesamowitą i pełną przygód podróż w świat magii, śmiechu i beztroskiej zabawy.
Przy niani Janeczka, Michaś oraz Bliźniaczki: Basia i Kasia odnajdą utracone dzieciństwo pełne miłości i spontanicznej radości. Dzięki niej nauczą się dobrych manier i odpowiedniego zachowania.

Swoją magiczną obecnością i rzucanymi wokół ′′czarami′′ uda się niani w Rodzinie Banksów wywołać ład, uczuciową harmonię i spokój.

Spektakl trwa około 45 minut
scenariusz, choreografia i reżyseria: Ewa Staroń
scenografia: Bogusław Słaboszewski
kostiumy: Joanna Potkowska