Nauka gry na fortepianie, gitarze, ukulele i skrzypcach. Lekcje śpiewu

📅 piątek 21.09.2018 do sobota 20.10.2018
bezpłatnie
Nauka gry na fortepianie, gitarze, ukulele i skrzypcach. Lekcje śpiewu

Już w piątek 21.09.2018 r. ruszają zapisy na bezpłatne konsultacje – lekcje próbne gry na instrumentach (fortepian, gitara, ukulele, skrzypce) oraz indywidualne lekcje śpiewu estradowego i klasycznego w Klubie Edukacji Muzycznej przy Nutka Cafe.

Dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych zapraszamy na lekcje śpiewu oraz gry na instrumentach (fortepianie, keyboardzie, gitarze, ukulele i skrzypcach).

Śpiewający uczniowie podczas lekcji wykorzystują nagłośnienie estradowe, dzięki czemu efektywniej przygotowują się do występów.

Zajęcia indywidualne odbywają się w systemie lekcji 15, 30 lub 60 minutowych 1 raz bądź 2 razy w tygodniu – w zależności od predyspozycji ucznia.

Specjalną ofertę mamy dla śpiewających par (rodzeństwo lub rodzic z dzieckiem) – koszt zajęć jak dla 1 osoby.

Wszyscy uczniowie mają możliwość bezpłatnego korzystania z sal prób wyposażonych w sprzęt estradowy oraz instrumenty, tak więc na początku edukacji nie ma konieczności zakupu instrumentu do domu.
Można korzystać z instrumentów w salach prób lub za niewielka opłatą wypożyczyć u nas.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację – lekcję próbną.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: tel. 606 607 826 lub e-mail: info@doremifa.eu

Koszt systematycznych zajęć: 160 zł za 4 spotkania 15 minutowe lub 320 zł za 4 spotkania 30 minutowe.

Indywidualne zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów. Lekcje dostosowane są do wieku i zdolności ucznia, na zajęciach możliwa jest obecność rodziców. Mały uczeń – poza wydobywaniem dźwięku z instrumentu – uczy się czytania nut, rozpoznawania wartości rytmicznych, poznaje podstawowe zagadnienia z teorii muzyki. Przyswaja proste utwory. Na koniec semestrów pojawia się przed publicznością na pierwszych koncertach. Uczniowie śpiewający po koncertach uczestniczą w nagraniach studyjnych.

Lekcje odbywają się w Klubie Edukacji Muzycznej przy kawiarni Nutka Café.
Warszawa, ul. Obozowa 82A, tel. 606 607 826.

Szczegóły na stronie: www.doremifa.eu