Akademia tańca

Muzeum Miasta Łodzi zaprasza na warsztaty plastyczne

8.09.2013 (niedziela)
godzina 12.30 – 14.00

Muzeum Miasta Łodzi zaprasza na warsztaty plastyczne Ogród Sztuki – Malarstwo i Rysunek.
plenerowe warsztaty plastyczne w ogrodzie pałacowym dla dzieci, młodzieży i dorosłych (6-100 lat)

Prowadzenie: Monika Urbańska

Monochromatyczne kompozycje z kawałków surowego płótna, autorstwa Kajetana Sosnowskiego, staną się inspiracją do stworzenia podobnych płaszczyzn z różnych fragmentów materiału. W ten sposób, pod okiem łódzkiego artysty, młodsi i starsi adepci sztuki stworzą „patchworkowe" dzieła, odwołujące się do działań ekologicznych. Pozszywane obrazy zostaną uzupełnione o rękodzieło czyli rozprowadzenie farby dłońmi, a każdy uczestnik warsztatów podpisze stworzony przez siebie skrawek materiału.

Uwaga: W przypadku niesprzyjającej aury zajęcia zostaną odwołane.

Koszt uczestnictwa: 1 osoba: 15 zł, 2 osoby: 25 zł, 3 osoby: 35 zł

Zapisy mailowo pod adresem: m.urbanska@muzeum-lodz.pl lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40.