Weleda

Multikino dla dzieci – Goryl Śnieżek w Barcelonie

📅 sobota 26.05.2012 do niedziela 27.05.2012
Multikino dla dzieci – Goryl Śnieżek w Barcelonie

Za animację odpowiadają twórcy przebojów: „Stefan Malutki", „Don Chichot" i „Mysi agenci". Bajkę w Multikinach będzie można zobaczyć w wersji 2D.

Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekoształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela – wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo!

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej, rodzinnej promocji! Na wszystkie seanse „Goryla Śnieżka w Barcelonie", startujące do godz. 13.00, bilety dla rodziców z dziećmi kosztują tylko 15zł/bilet!

Szczegóły na: http://multikino.pl/pl/polecamy/oferta-rodzinna-w-multikinie

UWAGA! Mamy zaproszenia!

Wśród osób, które nadeślą zgłoszenie rozlosujemy po jednym podwójnym zaproszeniu do Multikina Pasaż Grunwaldzki i Multikina Arkady na seanse Gorylka, ważne w dniach 28-31 maja. Zgłoszenie należy przysłać w czwartek 24 maja na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując GORYLEK, w treści wyłącznie swoje imię i nazwisko.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni droga mailową.

Przyz rozdawaniu zaproszeń nie będą brane pod uwagę preferencje dotyczące kina.