Weleda

Morskie Mistrzostwa Polski Katamaranów oraz Sopot Finn Cup

📅 piątek 24.08.2012 do niedziela 26.08.2012
Morskie Mistrzostwa Polski Katamaranów oraz Sopot Finn Cup

Spodziewamy się uczestnictwa około 40 dwukadłubowych jednostek z całej Polski, zapowiedzieli też swoją obecność goście z zagranicy. Regaty będą rozgrywały się w klasach: A, A Junior, F-18, Open, Open Młodzież oraz Hobie Cat 16. Katamarany będą ścigać się przy sopockim molo już od piątku, codziennie do niedzieli planuje się rozegranie trzech wyścigów. Start o godzinie 11.00.
Tradycyjnie już, nasz klub organizuje także Sopot Finn Cup, tego roku zapowiedziało swoją obecność w Sopocie aż 14 Finnistów. Finny będą ścigały się w sobotę i w niedzielę.
W sobotę o godzinie 11 przy molo w Sopocie odbędzie się pokaz katamaranów i Finnów startujących w Mistrzostwach Polski i Sopot Finn Cup. Przy molo od strony Grand Hotelu wszystkie jednostki będą krążyć wokół dwóch boi rywalizując o specjalną nagrodę.

Mistrzostwa organizowane są przez Uczniowski Klub Sportowy NAVIGO pod auspicjami PZŻ, POZŻ i pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu oraz dzięki wsparciu Nordea Bank Polska S.A., Miasta Sopotu i POZŻ.

Dodatkowe informacje:
www.katamaran.sopot.pl