Moje Miasto Warszawa 2

„Moje Miasto Warszawa 2"

rodzinne warsztaty architektoniczno-varsavianistyczne

Miejsce: Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20

Czas trwania: kwiecień-czerwiec 2015 r.

organizatorzy: Stowarzyszenie Masław, Tu było, tu stało

partner: Dom Spotkań z Historią

patron medialny: Dziecko w Warszawie

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

8. Co budowali moi pradziadkowie, co zbuduję ja? – dziedzictwo a nowoczesność // 20.06.2015

prowadzenie: Patrycja Jastrzębska, Aleksandra Pawlak

Patrycja Jastrzębska – autorka koncepcji i koordynatorka warsztatów „Moje Miasto Warszawa". Historyczka sztuki (Uniwersytet Warszawski), dyplomowana arteterapeutka. Pomysłodawczyni i kuratorka projektu „Tu było, tu stało", prezeska Stowarzyszenia „Masław". Działa na rzecz przestrzeni miejskiej stolicy, animując dyskusje i spotkania. Autorka licznych tekstów poświęconych sztuce współczesnej, miastu oraz edukacji kulturalnej.

Aleksandra Pawlak – architekt wnętrz, projektant wzornictwa (Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu), magister filozofii. Projektuje wnętrza, meble, wzornictwo użytkowe, współpracuje przy projektach architektonicznych. Zajmuje się także projektowaniem biżuterii i fotografią. Działa aktywnie na rzecz przestrzeni miejskiej. Interesuje się teorią architektury, estetyką oraz problemami człowieka w przestrzeni.

więcej na: https://www.facebook.com/events/346182215591785/

facebook.com/TuByloTuStalo

maslaw.org.pl

dsh.waw.pl