Weleda

Mikołajkowe Poranki z Loopys World we wrocławskich Multikinach

📅 sobota 08.12.2012 do niedziela 09.12.2012
Mikołajkowe Poranki z Loopys World we wrocławskich Multikinach

Najmłodsi będą mieli okazję uczestniczyć w mikołajkowych zabawach! Gwarantujemy mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i słodkie upominki od wrocławskiej manufaktury cukierków i lizaków Słodkie Czary Mary. A do tego, na wielkim ekranie milusińscy będą mogli zobaczyć swoich ulubionych, bajkowych bohaterów!

Mikołajkowe Poranki z Loopy′s World odbędą się:
• 8 grudnia (sobota), Multikino Pasaż Grunwaldzki, 10.30-13.30
• 9 grudnia (niedziela), Multikino Arkady Wrocławskie, 10.30-13.30

Bajkowe propozycje dla najmłodszych na weekend 8-9 grudnia:
• pokaz bajki „Barbie", w ramach Poranków dla najmłodszych o godz. 10.30
• pokaz bajek „Truskawkowe Ciastko", „Listonosz Pat", „Noddy", „Zgaduj
z Jessem", w ramach Poranków dla najmłodszych o godz. 12.00

• animacje dla dzieci młodszych: „Renifer Niko" 2D i 3D, „Dino Mama" 2D i 3D, „Hotel Transylwania" 2D i 3D, „Strażnicy Marzeń" 2D i 3D
• animacje dla dzieci starszych: „Frankenweenie" oraz „Asterix i Obelix"

W weekend 8-9 grudnia zapraszamy do skorzystania z rodzinnej promocji cenowej! Na wszystkie bajki bez ograniczeń wiekowych, startujące do godz. 13.00, bilety w promocji rodzinnej kosztują tylko 21 zł / bilet (3D) 15 zł / bilet (2D).

Uwaga! Mamy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy DWA adresy e-mail, których właściciele otrzymają podwójne zaproszenie na Poranki:

1 podwójne na wybrane Poranki w weekend 8-9.12, do MK Pasaż

1 podwójne na wybrane Poranki w weekend 8-9.12, do MK Arkady

W temacie maila proszę napisać: PORANKI, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadomimy w piątek do godziny 16.00.

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów i na te wysyłamy odpowiedź.