Jadzia Pętelka

Mikołaj w Poznaniu

📅 poniedziałek 09.12.2013 do środa 11.12.2013
Mikołaj w Poznaniu

Nagrody do konkursów ufundowali: MiniMini+, TeleToON+ i Blizejprzedszkola.pl. Fundatorem kącika plastycznego było Bambino. Fundatorem nagród za najdłuższy łańcuch był portal Familie.pl.

Podczas konkursu partnerskiego organizowanego przez Crispy Natural dzieci z zamkniętymi oczami odgadywały smaki chrupiących przysmaków. Było pysznie! O godz. 17.00 na scenie zaprezentowali się laureaci plebiscytu Naszego Miasta na najlepsze ubranie świąteczne i odebrali swoje paczki z rąk Mikołaja.

Mikołaj wyruszył w trasę do kolejnych miast.

Sponsorem Głównym akcji jest sklep internetowy Agito.pl.

Partnerem Głównym było Centrum Handlowe Poznań City Center.

Kupując w Agito.pl wspierasz SZLACHETNĄ PACZKĘ.

Mikołaja wspierają Haribo, Dr. Oetker, Crispy Natural.

Partnerami wspierającymi akcję są Gillette, Oral-B, OldSpice, Microsoft, Lenovo, Logitech, Philips, Olay.

Akcję wspiera Grupa Hoteli WAM – Royal Kraków, Neptun Gdynia, Ikar Poznań.

Partnerem Medialnym akcji jest serwis internetowy i gazeta Nasze Miasto.

Patronami Medialnymi akcji są: Blizejprzedszkola.pl, Czaszdziecmi.pl, Tatapad.pl, Kobietaidieta.pl, MiniMini+, TeleToON+Familie.pl, Polki.pl, babyonline.pl, miesięcznik Gaga, gogaga.pl, Miasto Dzieci, Radiobajka.