Królik i Misia

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

📅 sobota 15.10.2011 do niedziela 16.10.2011
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Hala Sportowa Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków)

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa

PZF (członek World Cat Federation) istniejący od 1996 zrzesza hodowców kotów rasowych i od lat  z sukcesem organizuje wystawy kotów.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać koty różnych ras uczestniczące w specjalistycznych konkurencjach felinologicznych, m.in. w sobotę odbędzie się show kotów z najwyższymi tytułami: Word Champion/Word Premior. Koty ocenianie będą przez międzynarodowy skład sędziowski.

Wystawa jest nie tylko świętem dla hodowców kotów – stanowi również świetny sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu. Specjalnie dla dzieci PZF wraz z animatorami Krainy Zabaw Tęcza, przygotowuje panel pełen atrakcji m.in. konkurs plastyczny oraz malowanie twarzy w kocie wzory, który ma przybliżyć im koty i uatrakcyjnić pobyt na wystawie.

Program obejmuje wybory „Kota Publiczności" – puchar dla zwycięzcy funduje Prezydent Miasta Pruszkowa p. Jan Starzyński.

Każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z porady zoopsychologa i uzyskać informacje jak prawidłowo żywić swojego kota – bo swoją wiedzą w tej dziedzinie podzielą się przedstawiciele renomowanych producentów karm.

Wstęp w godz. 10-18.

Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny, bilety ulgowe 4 zł ( dzieci, studenci, emeryci),  bilety normalne 6 zł.