MiastoKlocki – Jak budowaliśmy stolicę?

📅 sobota 29.08.2015
MiastoKlocki – Jak budowaliśmy stolicę?
Tematem MiastoKlockowego cyklu „Jak budowaliśmy stolicę?” jest Warszawa. Ma ona bogatą i skomplikowaną historię, co widać w jej architekturze i przestrzeni. Warszawa to miasto w budowie. Razem z dziećmi przyjrzymy się, jak powstawała i jak rozwija się Warszawa, a także kim byli zamieszkujący i budujący ją warszawiacy.

GDZIE? Wola Park, ul. Górczewska 124, Warszawa – namiot przy fontannie, przed wejściem
KIEDY? Letnie soboty, godz. 12:00
DLA KOGO? Dla dzieci od lat 6 i ich rodziców
ZAPISY W Muzeum Woli: 22 624 37 33, miastoklocki@muzeumwarszawy.pl i w Wola Parku (stanowisko animatorów)

UDZIAŁ BEZPŁATNY

29 sierpnia, 12:00 | WARSZAWA ROŚNIE, A CO ROBIMY MY?
Nasze miasto jest coraz większe. W centrum pną się w górę biurowce, a z dala od niego rozszerzają się osiedla, zwane „sypialniami”. Czy rzeczywiście w centrum tylko pracujemy, a poza nim – śpimy? Gdzie chcemy bawić się, spacerować, chodzić do szkoły? Jak chcemy, aby działało współczesne miasto?

GRUPY – LATO W MIEŚCIE
Powyższa oferta kierowana jest do indywidualnych dzieci i rodziców. Jednocześnie, w Muzeum Woli odbywają się warsztaty według tych samych scenariuszy, dostępne dla grup w ramach programu „Lata w mieście”.

Zapisy: 22 624 37 33, miastoklocki@muzeumwarszawy.pl