Miasto z Rodzinnego Albumu z MM Projekt

📅 piątek 29.08.2014
Miasto z Rodzinnego Albumu z MM Projekt

Warsztaty „Miasto z Rodzinnego Albumu z MM Projekt" poprowadzi Łukasz Brodowicz,

Wstęp wolny

Znajdźcie w swoim domowym albumie zdjęcie wykonane na ulicach Gdyni – dwadzieścia, trzydzieści a może i więcej lat temu. Przynieście je do Muzeum Miasta Gdyni.

My zeskanujemy je i wspólnie obejrzymy na dużym ekranie a następnie porównamy z widokiem obecnym.

Wspólnie opiszemy to zdjęcie a jeśli wiąże się z nim jakaś historia chętnie ją poznamy, zapiszemy ją i tym samym zaczniemy tworzyć Gdyńskie archiwum starych fotografii.
Podczas spotkania zaprezentujemy również kilka prostych sposobów katalogowania zdjęć, ich opisywania oraz pokażemy jak rozpocząć tworzenie własnego archiwum domowego.

Zapraszamy całe rodziny – wnuki z babciami i dziadkami, dzieci z rodzicami. Poznajmy ciekawe historie, stwórzmy Miasto z Rodzinnego Albumu. Biletem wstępu jest stare zdjęcie przedstawiające architekturę miasta Gdynia i związana z nim historia.

Termin:
29 sierpnia 2014 roku (piątek), godz. 12.00 – 13.30