Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Królik i Misia

Miasto oczami kobiet.

📅 czwartek 29.11.2012
Miasto oczami kobiet.

Już wkrótce ukaże się publikacja „Miasto oczami kobiet. Rekomendacje dla architektów, projektantów, urbanistów, deweloperów, członków wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, urzędników i władz miejskich" autorstwa Justyny Biernackiej i Patrycji Dołowy, wydana przez Fundację MaMa. Rekomendacje, będące owocem pracy z grupą warsztatową oraz ekspertkami i ekspertami, są przede wszystkim próbą spojrzenia na miasto z zupełnie nowej perspektywy. Szukają i starają się ujawnić te wszystkie głosy, które dotąd w myśleniu o mieście były niesłyszalne, nieobecne.

Zapraszamy 29 listopada 2012 roku

o godz. 12:00

do MaMa Cafe, ul. Wilcza 27b,

na konferencję, w trakcie której zaprezentujemy publikację, opowiemy o rekomendacjach i idei projektowania miasta z uwzględnieniem różnych potrzeb i poszanowaniem różnorodnych rozwiązań.