Mama wraca do pracy. Zapisy na cykl szkoleń

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki mapa

poniedziałek 11.12.2017 do piątek 22.12.2017

Mama wraca do pracy. Zapisy na szkolenie

Jesteś mamą, myślisz o końcu swojego urlopu z dzieckiem i masz wątpliwości „co dalej”? To spotkanie jest dla ciebie! Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” zaprasza do Strefy Rodzica na warsztaty przygotowujące do efektywnego poszukiwania pracy.

Chcesz uświadomić sobie swoje mocne strony? Rozważasz powrót do pracy – poprzedniej, trochę innej, a może myślisz o całkowitej zmianie miejsca i rodzaju pracy? Masz wątpliwości jak powrót do aktywności zawodowej wpłynie na Twoje relacje z dzieckiem i jak pogodzisz rolę mamy i aktywnego pracownika?

Stwarzamy przestrzeń, aby te tematy przepracować w grupie mam, które przechodzą podobną drogę. Razem przedyskutujemy te wątpliwości i znajdziemy chwilę na własną refleksję, a dodatkowo podpowiemy jak przygotować się do efektywnego poszukiwania pracy. Tylko od Twojego zaangażowania będzie zależał następny krok.

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, zapraszamy na spotkanie wprowadzające, poświęcone cyklowi warsztatów „Mamo, gdzie Ty się wybierasz?”, które odbędzie się 11 grudnia o godz. 10.00. Nie obowiązują zapisy. Miejsce spotkań: Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3.

Cykl szkoleniowy, obejmujący 3 spotkania, odbędzie się 8, 15 i 22 stycznia 2018. Z uwagi na charakter warsztatów, na te spotkania zapraszamy same mamy, bez dzieci.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 11 do 22 grudnia na adres: zapisy@dworek.eu (temat: PRACA).

Prowadzące:

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo? Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami?

Naucz się komunikować się z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Justyna Ciahotna – Ma 10-letnie doświadczenie w obszarze HR, głównie w rekrutacji dla międzynarodowych firm w Krakowie. Ukończyła Pedagogikę, a także studia podyplomowe z zakresu Psychologii, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz HR Business Partner. Jest mamą 16-miesięcznego Benia, dzięki któremu odkryła rodzicielstwo bliskości.

Agnieszka Hałka-Załóg – Ukończyła Finanse i Bankowość na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Ma ponad 11-letnie doświadczenie korporacyjne w Polsce i za granicą. Od 7 lat obejmuje stanowiska kierownicze, pełniąc role skutecznego managera i coacha. Prywatnie jest mamą dwóch córeczek, prawie 4-letniej Emilki i 5-miesięcznej Hani, których wychowanie inspiruje ją do ciągłego rozwoju i poszukiwania możliwości.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Mama wraca do pracy. Zapisy na cykl szkoleń

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

Malownicze położenie dworku wyróżnia go spośród innych instytucji kultury. Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” prowadzi szeroką działalność artystyczną i oświatową. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą tu coś dla siebie. W obrębie Centrum działa klub "Muminek" proponujący …

Więcej

Adres:

ul. Papiernicza 2
31-221 Kraków


Kontakt:

centrala: (12) 420 49 50; (12)
sekretariat@dworek.eu
http://www.dworek.krakow.pl
facebook