Jadzia Pętelka

Mama nigdy nie jest sama! Po raz pierwszy w Krakowie!

📅 sobota 05.04.2014
Mama nigdy nie jest sama! Po raz pierwszy w Krakowie!

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy najważniejsze dla par oczekujących potomstwa oraz młodych rodziców. Proponowane przez nas wykłady to:

1.       Jak przeżyć pierwszy rok w nowej rodzinie, Iwona Wróbel-Przebięda, pedagog, doradca życia rodzinnego

2.       "Kolka" i skoki rozwojowe. FAQ, właściciel portalu tatapad.pl Michał Nazarewicz

3.       Wspomaganie rozwoju dziecka, Magdalena Wierzgoń, logopeda- audiolog

4.       Chusta do noszenia dzieci – moda czy wygoda? Doradczyni chustonoszenia Wanda Hałuniewicz

5.       Pierwsza pomoc przedmedyczna, Na Ratunek

6.       Powrót do formy po porodzie, Anna Adamczyk-Lech, Rodzinne Centrum Położnicze „Koala"

Oprócz wystąpień na sali plenarnej, będzie również możliwość wzięcia udziału w darmowych, specjalistycznych warsztatach w mniejszych grupach:

1.       Chusta kółkowa – dobre rozwiązanie dla szkraba i starszaka – W. Hałuniewicz (8 miejsc)

2.      Pierwsza pomoc przedmedyczna – Na Ratunek

3.      Pieluszkowanie wielorazowe – Bobolider

4.      Rozwój jak z nut – Mali Melomani

Poza typowo specjalistycznymi spotkaniami szykujemy również wiele atrakcji, np.: będzie można podziwiać oraz zakupić produkty (zabawki, ubranka) młodych Mam wracających na rynek pracy na kiermaszu Mummy′s hand-made. Napijemy się pysznej zbożowej kawy, a dzieci będą mogły pobawić się w Kąciku Malucha. Zdjęcia ze spotkania zrobią nam Kasia i Dominik Cackowscy (Cacynka.pl), którzy podczas spotkania będą mieli własny kącik fotograficzny.
 Dla każdej pary Rodziców szykujemy również tzw. "pakiet startowy", w którym znajdą się informacje o naszych sponsorach oraz drobne upominki. Na koniec spotkania natomiast rozlosujemy ciekawe nagrody :).

Spotkanie będzie trwało od 12:00 do 16:30.

Wydarzenie Mama nigdy nie jest sama! patronatem objęły:
Portal DzielnicaRodzica.pl, Gaga Magazyn, portal MiastoDzieci.pl, portal CzasDzieci.pl, portal WRoliMamy.pl, portal BliżejDziecka.pl, portal Parenting.pl, portal Single Parents, portal BabyBand.pl, Portal Miasto dzieci, Portal Mamo Pracuj, Kids In Kraków oraz portal Tatapad.pl, a także Centrum Nauki o Laktacji.

Agenda 5 kwietnia
11:00-12:00 rejestracja, kiermasz Mummy′s hand-made
12:00-12:10 rozpoczęcie
12:10-12:25 Jak przeżyć pierwszy rok w nowej rodzinie, Iwona Wróbel-Przebięda, pedagog, doradca życia rodzinnego