Jadzia Pętelka

Mały Książę. ZAPROSZENIA na przedpremierowe pokazy!

📅 poniedziałek 27.07.2015 do wtorek 28.07.2015
Mały Książę. ZAPROSZENIA na przedpremierowe pokazy!

Najnowszy film reżysera przeboju „Kung Fu Panda", wspieranego przez światową ekstraklasę specjalistów od animacji nowatorsko łączy najnowocześniejsze techniki animacji komputerowej z tradycyjną animacją poklatkową. Efektem tego jest niezwykła i ponadczasowa historia małej dziewczynki, jej tajemniczego sąsiada – Lotnika i Małego Księcia, którego oboje pokochali nad życie. Wygląd postaci z filmu – Małego Księcia, Lisa, Róży i Żmii, które po raz pierwszy ożyją w kinowej animacji, oparty jest na oryginalnych rysunkach samego Antoine′a de Saint Exupéry′ego. W oryginalnej obsadzie dubbingowej głosów postaciom użyczają m.in.: Jeff Bridges, James Franco, Marion Cotillard, Rachel McAdams, Ricky Gervais, Benicio Del Toro i Paul Giamatti!

Uwaga! KONKURS ZAKOŃCZONY!

4 sierpnia o godzinie 18.30 w Cinema City w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz 5 sierpnia o godzinie 18.30 w warszawskim kinie Luna odbędą się przedpremierowe pokazy filmu "Mały Książę". Na naszych czytelników czeka po 5 dwuosobowych zaproszeń do każdego z tych miast.

Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Mały Książę – Kraków lub Mały Książę – Warszawa w zależności od wybranego miasta) wraz z imieniem i nazwiskiem, adresem korespondencyjnym oraz numerem telefonu  na adres monikak@miastodzieci.pl do wtorku 28 lipca do godz. 12. Zgłoszenia bez adresu pocztowego nie będą brane pod uwagę. Życzymy powodzenia!

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od Redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁
Zaproszenia zostaną przesłane pocztą.