Akademia tańca

2.05.14, 4.05.14
godz. 12.00 – 18.00

Majówkowa moc atrakcji w IKEA Łódź

Weekend majowy to okazja do chwili odpoczynku i dobrej zabawy. Niektórzy opuszczają na ten czas miasto, inni zostają
i poszukują ciekawych wydarzeń na miejscu. To właśnie dla nich została zaplanowana pełna atrakcji majówka w IKEA Łódź.

Cyrkowa frajda
W kwietniu w IKEA Łódź pojawiła się nowa, ekscytująca seria zabawek do żonglowania, ćwiczenia równowagi, huśtania, a nawet robienia salt. Kolekcja powstała dzięki współpracy z wiodącą szwedzką grupą cyrkową Cirkus Cirkör, aby rozwijać u dzieci umiejętności równowagi, koncentracji, koordynacji, a także interakcje społeczne. Seria ta stała się inspiracją do przygotowania majówki w iście cyrkowym klimacie. Na maluchy czekać będzie zatem moc atrakcji, a wśród nich zabawy z prawdziwymi klaunami, balonowe warsztaty oraz malowanie buziek. Mnóstwa frajdy dostarczą również zabawne fryzury, które stworzą dzieciom fryzjerzy z saloniku fryzjerskiego „Fryzjerek".

Tańce, hulańce!
Podczas majówki w IKEA Łódź nie zabraknie także atrakcji dla miłośników tańca. Tym razem dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez łódzką Szkołę Tańca Family Dance. Bogaty program zajęć pozwoli najmłodszym spróbować swoich sił w różnorodnych technikach tanecznych.

Majówkowe gotowanie
Majówka w IKEA Łódź będzie pełna nie tylko cyrkowych, ale i kulinarnych atrakcji. 2 i 4 maja w godzinach 13.00-17.00 odbędą się bowiem pokazy gotowania na żywo. Dzięki nim sklep przepełni się kuszącymi zapachami przygotowywanych potraw. W menu znalazły się dwie szwedzkie przystawki: roladki z łososiem oraz sałatka z krewetkami, natomiast danie główne to szwedzkie klopsiki z makaronem w sosie pomidorowym. Prezentowane potrawy zakupić będzie można w tych dniach w Restauracji IKEA Łódź. Na mniejszy głód Bistro IKEA przygotowało także ofertę specjalną dla miłośników hot-dogów.

Na majówkową frajdę IKEA Łódź zaprasza 2 i 4 maja w godzinach 12.00 – 18.00.

1 i 3 maja sklep będzie nieczynny.

Więcej informacji na temat IKEA Łódź można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz