Akademia tańca

Majówka Samorządowa
1.06.2014
godz. 12.00-23.00

Spotkamy się już  po raz  piętnasty  na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, aby świętować 24. rocznicę istnienia samorządu terytorialnego. Współorganizatorami Majówki obok samorządu gminnego są corocznie m.in.: Starostwo Powiatowe w Łodzi , Dyrekcja Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Nadleśnictwo Brzeziny, Leśnictwo Miejskie Łódź.

Tradycyjnie już planujemy rozpoczęcie imprezy XV Biegiem Żołnierskim dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych  i gimnazjalnych o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Stałe punkty programu to występy artystyczne zespołów folklorystycznych, wokalnych i tanecznych oraz XII Otwarte Mistrzostwa Gminy Nowosolna w Grze w Bule i liczne atrakcje towarzyszące dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do udziału w tegorocznej Majówce zaprosiliśmy Chór „Rosnica” z Grodna na Białorusi oraz zespół „Cegiełki” z Podlasia. Podczas zabawy tanecznej bawić się będziemy z lokalnym zespołem "Bez odsłuchu".

Zapraszamy !!!

Dojazd z Łodzi: autobus MPK nr 91 bezpośrednio pod teren Centrum