Królik i Misia

Magiczne znaki w Rodzinka Cafe

📅 sobota 28.09.2013
Magiczne znaki w Rodzinka Cafe

O godz. 11 rozpoczniemy kolejne warsztaty w ramach akcji "Miejsce przyjazne maluchom". Dzieci dowiedzą się, co można odczytać z kleksów i plamek, spróbują odszyfrować tajemniczą mapę i tworzyć kleksikowe stworki. Podczas zajęć dla prawdziwych detektywów zajmą się odczytywaniem śladów, jakie mogły zostawić różne przedmioty, będą również mieszać specjalne mikstury do rysowania i trochę pobrudzą się malując palcami. Następne zajęcia „Nakrętki na zakręcie" za tydzień (6 października) o godz. 11.00 w Rozwojowa Cafe (ul. Wrocławska 55).

Akcja „Miejsce przyjazne maluchom" organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborczą od 2006 r. W zeszłym roku partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.

Patronat honorowy:
Prezydent Krakowa – prof. Jacek Majchrowski,
Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa.

Patroni medialni: Lovekrakow – www.lovekrakow.pl, Radio Eska Kraków – www.eska.pl, Kids in Kraków – www.facebook.com/KidsInKrakow, www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci – www.krakow.miastodzieci.pl.