Łódzki Charytatywny Maraton Zumby

niedziela 17.05.2015

Fundacja Kolorowy Świat zaprasza na Łódzki Charytatywny Maraton Zumby! Jeśli zastanawiacie się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, mamy dla Was rozwiązanie. Zumba, czyli połączenie aerobiku z elementami tańców latynoamerykańskich szturmem zawładnęła sercami ludzi na całym świecie. Cały dochód z wejściówek zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego, wieloelementowego placu zabaw, dostosowanego do potrzeb niepełnosprawnych maluchów z Fundacji Kolorowy Świat.

17 maja 2015
niedziela
godz. 14.00-18.00

Hala Sportowa MOSIR
ul. Skorupki 21 w Łodzi

Jeśli zastanawiacie się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, mamy dla Was rozwiązanie.

Zapraszamy serdecznie na „Łódzki Charytatywny Festiwal Zumby”. Zarezerwujcie sobie niedzielne
popołudnie, 17 maja!

Zumba, czyli połączenie aerobiku z elementami tańców latynoamerykańskich szturmem zawładnęła sercami ludzi na całym świecie. Trudno się dziwić. Gorące rytmy, świetna atmosfera i profesjonalni instruktorzy to najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Podczas Zumby każdy uczestnik może indywidualnie dostosować tempo oraz intensywność ćwiczeń do własnych potrzeb i możliwości. Jest to doskonała forma aktywności fizycznej dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy kondycję.

Pamiętajcie, Wasza obecność to realna pomoc podopiecznym Fundacji Kolorowy Świat.

Bawcie się z nami i pomagajcie!

Cały dochód z wejściówek zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego, wieloelementowego placu zabaw, dostosowanego do potrzeb niepełnosprawnych maluchów z Fundacji Kolorowy Świat.

źródło: http://www.lodzkiemamy.pl/index.php/atrakcje-w-lodzi/aktualnosci/2239-fundacja-kolorowy-swiat-zaprasza-na-lodzki-charytatywny-maraton-zumby

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Łódzki Charytatywny Maraton Zumby

Kolorowy Świat - Fundacja Pomocy Dzieciom

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat" jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 15 maja 2003 roku. Pomaga dzieciom z porażeniem mózgowym (MPD), udowadniając, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z ich niepełnosprawności. Fundacja powstała z przekonania, …

Więcej

Adres:

ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź


Kontakt:

42 640 67 05
http://www.kolorowyswiat.org
facebook

Łódzki Charytatywny Maraton Zumby