Listen to your heart – posłuchaj serca i zaśpiewaj dla dzieci. Muzyczny konkurs na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych

sobota 12.03.2016 do sobota 30.04.2016

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zaprasza do udziału w muzycznym konkursie internetowym „Posłuchaj serca”. Zabawa polega na nagraniu własnej wersji kultowego przeboju grupy Roxette: Listen to your heart.

Celem akcji jest promowanie idei przekazywania 1% podatku oraz wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do końca kwietnia.

Konkurs Listen To Your Heart jest elementem trwającej obecnie kampanii Stowarzyszenia „Posłuchaj serca i podaruj 1% na dom dla opuszczonych dzieci”. Aby zgłosić swój udział wystarczy przesłać krótki film ze swoją interpretacją przeboju Roxette i wypowiedzianym hasłem kampanii. Nagrania będą oceniane przez internautów na specjalnej stronie konkursu. Autor video, które zdobędzie najwięcej głosów, wygra 2 bilety na lipcowy koncert zespołu Roxette w Berlinie.

Konkurs „Listen to your heart” to nie tylko świetna muzyczna zabawa, ale także szansa na wsparcie opuszczonych i osieroconych dzieci znajdujących się pod opieką SOS Wiosek Dziecięcych. Poprzez akcję chcemy przypominać o możliwości przekazywania 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych – to właśnie ten drobny gest może odmienić ich los. Wystarczy „posłuchać serca” aby pomagać! – mówi inicjatorka projektu, Anna Choszcz-Sendrowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Do zabawy przyłączyli się Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan którzy już wielokrotnie wspierali SOS Wioski Dziecięce. – „Listen to your heart” Roxette, to piosenka której słuchałam jeszcze jako mała dziewczynka. Dzisiaj, po latach często wracam do niej wspólnie z moją córeczką. Mam wiele fantastycznych wspomnień związanych z tym utworem i cieszę się, że mogliśmy wykonać go z myślą o podopiecznych Wiosek SOS. Śpiewajmy i nagrywajmy – solo, w duecie czy w większych zespołach. Przyłączajmy się do wspólnego, muzycznego pomagania” – mówi  aktorka i wokalistka Barbara Kurdej-Szatan.

Konkurs potrwa do końca kwietnia 2016 roku. Szczegółowy regulamin, a także gotowy podkład muzyczny do przygotowania nagrania dostępne są na konkursowej platformie, pod adresem: http://wioskisos.org/konkurs/.  Środki pozyskane w ramach akcji 1% „Posłuchaj serca” przeznaczone zostaną na zapewnienie opieki opuszczonym dzieciom oraz na sfinansowanie specjalnych potrzeb medycznych i edukacyjnych.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
wioski dzieciece sos logo

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce opiekuje się 440 dziećmi, które w wioskach mogą prowadzić normalne życie, jak ich rówieśnicy ze zwykłych rodzin. Każda wioska dziecięca to osiedle domków,w których dzieci mieszkają z zastępczymi rodzicami. …

Więcej

Adres:

Ul. Puławska 232 02-670 Warszawa


Kontakt:

info@wioskisos.org
http://www.sos-wd.org

 
ZOBACZ TAKŻE:filmmuzyka