Wybierz miasto

WKRÓTCE W KINACH!

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce opiekuje się 440 dziećmi, które w wioskach mogą prowadzić normalne życie, jak ich rówieśnicy ze zwykłych rodzin. Każda wioska dziecięca to osiedle domków,w których dzieci mieszkają z zastępczymi rodzicami. W każdym domu mieszka osobna rodzina. Ważną zasadą jest nierozdzielanie naturalnych braci i sióstr.

Więcej informacji na stronie www.sos-wd.org

Ul. Puławska 232 02-670 Warszawa

info@wioskisos.org

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

pon-czw
21.01-28.02.2013
SOS Wioski Dziecięce

SOS Wioski Dziecięce

„Wystarczy jeden gest, by podarować dzieciom dom”. Przekaż swój 1% na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
W tym roku po raz kolejny możemy przekazać 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Rozliczenie roczne to ważny moment kiedy możemy wesprzeć najbardziej potrzebujących, wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić nasz 1 %.

zabawki dla dzieci

Przyjazne dziecku

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto